×

Apple Destek
Surface Servisi
surface ekran degisimi
Surface Batarya Degisimi
surface anakart Tamiri
Bilgisayar Servisi

Bilgisayar TamiriLaptop TamiriBilgisayar Servisi sayfasına hoş geldiniz!

Papel bilişim ?

Papel Bilişim, İstanbul Bilgisayar Servisi  olarak, başarıyı ve kaliteyi kendine misyon belirlemiş, sektörde deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızla, sektörde İstanbul Bilgisayar Tamiri çatısı altında istanbul da 2014’den beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kurumsal veya bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır..
Perpa Laptop Servisi olarak tüm Bilgisayar Kullanıcılarının tamir, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar temiminde en kaliteli hizmeti vermekte olan profesyonel ekip. Konularında uzman ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı bilgisayarlarınız veya donanımınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.
Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre genellikle 1 ile 2 iş günü arasında değişmektedir.
Tamamı profesyonel kadromuz ile Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamiri, Bilgisayar Servisi, için teknik servis hizmeti veriyoruz.
Aynı zamanda MacBook modelleri için tamir hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.
Üstelik ücretsiz arıza tespiti farkı ile hizmetinizdeyiz!
Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamiri, Bilgisayar Servisi, olarak tüm sorunlarınızı GARANTİLİ olarak çözüyoruz.

Firmamız tarafından hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, bilgisayar ekranı, bilgisayar harddiski vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin yavaş çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Papel Bilişim Bilgisayar servisi tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.
Teknik servisimizde garantide olan ve garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak bilgisayarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlara, hem yerinde hem de teknik servis merkezimizde destek vermekteyiz.
ve yedek parçası konusunda tam donanımlı olan firmamız, İstanbul dışı müşterilerine de tüm arızalı teknolojik cihazlarınızı bizimle iletişme geçerek dilerseniz kargo ile dilerseniz mağazamıza getirerek bize ulaştırabilirsiniz…
Bilgisayar Servisi
Yıllardır laptop ve bilgisayar bakım, onarım ve tamir işleriyle meşgul olan firmamız, kaliteli yedek parça tedarik imkanı sayesinde laptop cihazlarınızın model ve markasına uygun ürünler kullanarak, tamir işlerini yerine getirmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalan veya garanti süresi dolan laptop tamiri cihazlarınızın markası ve modeline bakmadan, doğru ve uzun vadeli çözümler üreten firmamız, bilgisayar cihazlarınızın eski performansına kavuşmasını sağlıyor.

Bakım Anlaşması | Aylık ve Yıllık Bakım Anlaşmaları

Yıllık bilgisayar Bakım Anlaşması firmamızın en çok tercih edilen hizmetleri arasında yer almaktadır. Şirketler, kamular, bankalar ve birçok işletme bu hizmetimizden oldukça memnun kalmaktadır. Yıllık bilgisa

Bakım Anlaşması | Aylık ve Yıllık Bakım Anlaşmaları

yar bakım anlaşması yaptıran firmalar her zaman öncelikli müşterilerimiz arasında yer almaktadır.

Bilgisayarlarınıza periyodik bakımlar yaparak bilgisayarlarınızda oluşabilecek arızaları önceden gideriyoruz. Böylece iş ve zaman kaybını ortadan kaldırıyoruz. Bu bakımlar sırasında verilerinizi de yedekleyerek sizleri veri kaybetme korkusundan kurtarıyoruz.

Yıllık bakım anlaşması ile oluşabilecek tüm arızalar önceden tespit edilerek daha kaliteli hizmet almanız sağlanır. Bu hizmetin avantajları ise aylık bakımları yapılan bilgisayarlarınızda oluşan her hangi bir arıza durumunda hemen müdahale edilmesi ve ek bir ücret talep edilmemesidir. Donanım arızalarında ise verileriniz yedeklendiği için iş kaybına uğramazsınız. Donanım için gereken parçalar çok uygun fiyatlarla temin edilir.

Bakım Anlaşması | Aylık ve Yıllık Bakım Anlaşmaları

Yıllık bilgisayar bakım anlaşması yaptırmanız için firmamızla bir ön görüşme yaparak taleplerinizi bildirirsiniz. Firmamız sizlere yapılacak hizmetler hakkında bilgi verdikten sonra bir sözleşme hazırlanır. Onaylandıktan sonra gereken ekip kurularak toplu halde bir çalışma yapılır ve eksikler belirlenir. Daha sonra bir rapor hazırlanır. Bu tarih itibari ile her türlü sorunlarınızda yerinde destek sağlanmaktadır.

Tüm işletmeler yıllık bilgisayar bakım anlaşması yaptırarak bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Yıllık bilgisayar bakım anlaşması hizmetimizden yararlanmak veya daha detaylı bilgi almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

Kurumsal bakım anlaşması, daha çok kurumlara yönelik uygulanan, çalışır durumda teslim alınan bir sistemin anlaşma süresince, server, güvenlik duvarı, modem, bilgisayar, notebook, yazıcı vb. çevre birimlerinin periyodik koruyucu bakımlarının yapılarak sistemin sürekli çalışır durumda tutulması amacı ile teknik servisimizde, yerinde, uzaktan bağlantı ve telefon desteği ile çözüm sunmayı hedefleyen bir hizmettir.

Kurumsal bakım anlaşması şu başlıkları kapsamaktadır;
Limitsiz destek
Periyodik Koruyucu Bakım
Envanter Takibi
Arızalı ürünlerin tamiri süresince yedek cihaz tesis edilmesi
Kullanılmakta olan işletim sistemleri için destek
Server işletim sistemleri için destek
Microsoft Office Programları Desteği
Bakım anlaşması kapsamında olmayan işler için müşteriye özel fiyatlandırma
Temin edilen yeni cihazların kurulması, yapılandırılması
Düzenli olarak yedekleme yapılması
Bunların dışında talep edilecek özel şartlar için müşteriye özel çözümler

 

Genel Bilgisayar Çözümleri

 • Bilgisayarıma virüs, trojan bulaştı
 • İşletim sistemim açılmıyor
 • Bilgisayar kendi kendini yeniden başlatıyor
 • Cdrom, Dvdrom, Dvd writter çalışmıyor, yazmıyor, okumuyor
 • Bilgisayarım çok yavaş çalışıyor
 • Bilgisayardan sesler geliyor ve açılmıyor
 • Bilgisayar ağında kimseyi göremiyorum
 • Bilgisayar ağı çok yavaş
 • İnternete bağlanamıyorum
 • Microsoft Outlook Express programım hata veriyor
 • E-posta gönderemiyorum
 • Explorer, Firefox, Chrome, Opera gibi tarayıcıları kullanırken istemediğim reklamlar çıkıyor

Bilgisayar Teknik Servis Hizmetlerimiz

 • İşletim sistemi kurulumu, güncellenmesi
 • Sunucu kurulumu ve yapılandırılması
 • Bilgilerinizin otomatik yedeklenmesi
 • Donanım güncellemesi, sistem yükseltme işlemleri
 • Bilgisayar ağı kurulumu ve yazıcı, faks, dosya paylaşımları
 • Firma bünyesinde yer alan donanım ve yazılım ürünlerinin entegrasyonu
 • Mevcut bilgi işlem teknolojilerinin bakım, destek ve yönetim hizmetleri
 • Anakart, harddisk, işlemci, ram, dvd, ekran kartı değişimi
 • Notebook Anakart, Kablosuz bağlantı , Ram, İşlemci,Panel, Menteşe, Değişimi ve Tamiri
 • Virüs, Trojan taraması ve program güncellemeleri
 • Bilgi Güvenliği
 • Ağ Güvenliği
 • Yerinde Servis Hizmeti
ÜST
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now ButtonHEMEN ARA