×

Apple Destek
Surface Servisi
surface ekran degisimi
Surface Batarya Degisimi
surface anakart Tamiri
Bilgisayar Servisi

Bilgisayar TamiriLaptop TamiriBilgisayar Servisi sayfasına hoş geldiniz!

Papel bilişim ?

Papel Bilişim, İstanbul Bilgisayar Servisi  olarak, başarıyı ve kaliteyi kendine misyon belirlemiş, sektörde deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızla, sektörde İstanbul Bilgisayar Tamiri çatısı altında istanbul da 2014’den beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kurumsal veya bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır..
Perpa Laptop Servisi olarak tüm Bilgisayar Kullanıcılarının tamir, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar temiminde en kaliteli hizmeti vermekte olan profesyonel ekip. Konularında uzman ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı bilgisayarlarınız veya donanımınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.
Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre genellikle 1 ile 2 iş günü arasında değişmektedir.
Tamamı profesyonel kadromuz ile Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamiri, Bilgisayar Servisi, için teknik servis hizmeti veriyoruz.
Aynı zamanda MacBook modelleri için tamir hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.
Üstelik ücretsiz arıza tespiti farkı ile hizmetinizdeyiz!
Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamiri, Bilgisayar Servisi, olarak tüm sorunlarınızı GARANTİLİ olarak çözüyoruz.

Firmamız tarafından hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, bilgisayar ekranı, bilgisayar harddiski vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin yavaş çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Papel Bilişim Bilgisayar servisi tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.
Teknik servisimizde garantide olan ve garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak bilgisayarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlara, hem yerinde hem de teknik servis merkezimizde destek vermekteyiz.
ve yedek parçası konusunda tam donanımlı olan firmamız, İstanbul dışı müşterilerine de tüm arızalı teknolojik cihazlarınızı bizimle iletişme geçerek dilerseniz kargo ile dilerseniz mağazamıza getirerek bize ulaştırabilirsiniz…
Bilgisayar Servisi
Yıllardır laptop ve bilgisayar bakım, onarım ve tamir işleriyle meşgul olan firmamız, kaliteli yedek parça tedarik imkanı sayesinde laptop cihazlarınızın model ve markasına uygun ürünler kullanarak, tamir işlerini yerine getirmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalan veya garanti süresi dolan laptop tamiri cihazlarınızın markası ve modeline bakmadan, doğru ve uzun vadeli çözümler üreten firmamız, bilgisayar cihazlarınızın eski performansına kavuşmasını sağlıyor.
Laptop Ekran Kartı DeğişimiLaptop Ekran Kartı Değişimi

Laptop Ekran Kartı Tamiri Ne Kadar?

Chip Değişimi

Laptop Ekran Değişimi

LCD PANEL VEYA EKRAN DEĞİŞİMİ
RAM bilgisayarı hızlandırır mı?

LAPTOP SERVİSİ

SIKÇA SORULAN SORULAR

RAM eklemek FPS artışı sağlamaz, sadece bilgisayarının üst limitine ulaşmasında bir etkendir. Günlük kullanımda epey bir etkisini görebilirsiniz. Ama 8 GB ve üstü RAM'lar biraz ileriye dönük biraz da keyfidir. Ki GTA 5 gibi üst düzey bir oyunda bile şu anda sistem yeterliyse 6 GB RAM ile tam performans alabilirsiniz

RAM kapasitesi yüksek bir makinede açtığınız 10 farklı program arasında geçiş yapmanız RAM kapasitesi düşük olana göre daha hızlı olacaktır. Çünkü yüksek RAM da program ile ilgili tutulabilecek veriler için daha fazla yer olacaktır.

MHz ise Ram belleklerin hızını ifade eden birimdir. Ne kadar yüksek olursa o kadar hızlıdır. Tabi 2000 MHz bir Notebook Ram almadan önce kendi bilgisayarınızın kapasitesine bakmalısınız çünkü desteklemeyebilir. Türkiye'de satılan dizüstü bilgisayarlarda destekleyen bellek değeri genelde 1600 MHz'dir.

Verilen fiyatlar Marka Model ve Arızasına göre değişmektedir.

Dell Laptop Servisi

Samsung Laptop Servisi

Macbook Air Laptop Servisi

Packardbell Laptop Servisi

Acer Laptop Servisi

Asus Laptop Servisi

Toshıba Laptop Servesi

Monster Laptop Servesi

Hp Laptop Servisi

Lenovo Laptop Servisi

Macbook Pro Laptop Servisi

Casper Laptop Servisi

Sony Laptop Servisi

Lg Laptop Servisi

Vestel Laptop Servisi

Arçelik Laptop Servisi

Exper Laptop Servisi

Compaq Laptop Servisi

Grundig Laptop Servisi

Fujitsu Siemens Laptop Servisi

Beko Laptop Servisi

Benq Laptop Servisi

Microsoft Surface Laptop Servisi

Ibm Laptop Servisi

ÜST
Merhaba, Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Call Now ButtonHEMEN ARA