Perpa Yazıcı Servisi | Toner ve Kartuş, Yazıcı ve Fotokopi Bakım ve Onarım Servisi

 

Perpa Yazıcı Servisi Bakım ve Onarım Servisi

Perpa Yazıcı Servisi Perpa bölgesinde bulunan firmamız toner dolumlarını profesyonel personel kadrosu ile itina ile yapmaktadır. Perpa Yazıcı Servisi Perpa Bölgesinde Tüm mahalle ve semtlerine bu hizmeti vermekteyiz dilerseniz toneri adresinizden teslim alıp geriye size hali hazır şekilde teslimatını yapıyoruz toner dolum hizmetlerinizi hem uygun fiyata hemde daha hızlı bir şekilde yaptırmak için sizi Perpa şubelerimize bekliyoruz.

Perpa Yazıcı Servisi olarak İstanbul genelinde Tüm marka ve aynı üretim bandında üretilmiş markalara ait, siyah-beyaz fotokopi, renkli fotokopi, yazıcı ve çok fonksiyonlu yazıcı cihazlarınız için kaliteli ve hızlı servis hizmeti veriyoruz. Perpa yazıcı servisi hizmetimizin yanısıra, cihazınızın modeline göre orjinal yedek parça ve orjinal sarf malzemeleri de stogumuzda barındırıyor, tükenmiş ya da stoğumuzda olmayan ürünleri 1 iş günü içerisinde stoklarımıza ekliyoruz. Böylece müşterilerimize günlerce bazen de haftalarca süren malzeme sıkıntısı yaşatmıyoruz.

Perpa Yazıcı Servisi’nden servis hizmeti almak istediğinizde siz farkında olmadan biz birçok çözümü yanımızda getiriyoruz. Nasıl ki tüm müşterilerimizin çalışma alanları ve ihtiyaçları farklı ise bizim için de her müşterimize sunacağımız çözümler bu yüzden farklı oluyor. Bizim için esas olan ihtiyaca göre çözüm üretmek. Bu nedenle sadece belli başlı çözümleri burada sıralayabiliriz. Ancak unutmayın ki Perpa Yazıcı Servisi’nde size uygun bir çözüm mutlaka olacaktır.

 

 • Marka gözetmeksizin her türlü yazıcının onarımı.
 • Dot Matrix (nokta vuruşlu), Inkjet (mürekkep püskürtmeli) ve Laser Yazıcı onarımı.
 • Kaliteli eleman ve bakım. Onarım sonrası garanti.
 • Gerektiğinde yedek malzeme temini.
 • Anlaşmalı kullanıcılara özel fiyat avantajı

 

 

Perpa Yazıcı Servisi Bakım ve Onarım Servisi

Perpa Yazıcı Servisi  Hp, Oki, Samsung, Panasonic, Xerox, Canon, Epson, Sharp, Kyocera, Konica Minolta, Lexmark, Brother marka yazıcı, faks, fotokopi ve çok fonksiyonlu makinelerin marka bağımsız özel teknik servis hizmetini vermektedir. Teknik servis hizmetimiz uygun fiyat ve kaliteyi ön plana çıkaran anlayışla sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Servis ihtiyacınıza en uygun fiyatla sahip olun 

Dolum öncesi kontrol testi: Firmamıza getirilen her toner kartuş, dolum öncesi baskı testinden geçirilir ve içindeki her parçanın durumu çıktı alınarak incelenir. Bu testler sonucunda toner kartuşların doluma uygunluğu belirlenir ve herhangi bir arızası tespit edilen parçanın değişmesine karar verilir.

Parçaların bakımı ve detaylı temizlik: Dolum yapılacak toner ve kartuşlar tamamen sökülüp, Tüm parçaları ve dişli sistemlerin özel solüsyonlarla bakıma alınır ve detaylı temizlik işleminden geçirilir. Toner haznesinde ve atık kutusunda birikmiş toner tortuları vakumlu filtrasyon ile temizlenir.

Arızalı ve aşınmış parçaların değişimi : Daha önce defalarca dolum yapılmış ve gereken bakım işlemleri yapılmamış veya kendisine özel  üretilmiş tonerin kullanılmamasından dolayı zarar görmüş toner kartuşların parçaları zamanla aşınırlar. Bu aşınma da sizin baskı kalitenizi düşürür. Bu durumda kullanım ömürlerini doldurmuş parçalar yenileri ile değiştirilir.

Dolum işlemi: Bakım veya parça değişimi işlemleri sonrası, kartuşların toner hazneleri kendilerine özel üretilen ve orjinel miktarda tonerle doldurulur ve özenle bakımı yapılan parçalar dikkatlice birleştirilir. Yeniden doldurulan kartuşlarda kullanılan toner kalitesi, verimlilik ve baskı kalitesi açısından çok önemlidir. Diğer önemli faktör ise çıktı sayısı; bunun için her tip kartuşun kendi kapasitesinde toner konulması şart.

Test: Dolum işlemi sonrası kalitenin sağlanması için toner kartuşlar bir çok testten geçirilir (düşük nem oranı testi, verimlilik testi, yoğunluk testi, gri tonlama testi).
Bilgisayar kontrollü yazıcılarımızla alınan baskı kalitesi test çıktıları incelenir ve baskıdaki değişikleri gözlemleyerek mükemmel sonuçlar hedeflenir. Ancak en iyi çıktı veren toner kartuşlar kullanıcıya teslim edilir ki bu da  %100 GARANTİ vermemizi sağlar.

Paketleme (Son Kontrol / Etiketleme): Testen geçen toner kartuşların son kontrolü yapılır, garanti etiketi yapıştırılır ve test çıktıları ile birlikte özenle paketlenir ve kutulanır.

HP Toner Dolumu, Samsung Toner Dolumu, Xerox Toner Dolumu, Konica Minolta Toner Dolumu, Panasonic Toner Dolumu, Brother Toner Dolumu, Canon Toner Dolumu, Epson Toner Dolumu. Kartuş ve toner dolumlarımızda dünya standartlarında yüksek baskı kalitesi. Kartuş ve tonerlerinize dolum ve test işlemi yapılmakta ve ayrıca bakım yapılmaktadır.

 

Yazıcılarda yaşanan sorunlar ve firmamız tarafından çözüm sunulan arızalardan bazıları;

 • Yazıcı kağıt alma sorunu
 • Yazıcı kağıt Sıkıştırma sorunu
 • Yazıcı lekeli baskı sorunu
 • Yazıcı silik baskı sorunu
 • Yazıcı fotokopi çekmeme sorunu
 • Yazıcı fax çekmeme sorunu
 • Yazıcı fax almama sorunu
 • Yazıcı boş sayfa verme sorunu
 • Yazıcı kağıt usb ve network portu çalışma sorunu
 • Yazıcı toner ve kartuş dolum işlemi vb.

sorunlarda firmamız ile irtibata geçerek teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Perpa Yazıcı Servisi, Epson, Toner, yazıcı tamiri, teknik servis, toner dolumu, fiyatları, Fotokopi, Orjinal, Sarf Malzeme, Kartuş, Fotokopi Makineleri,

perpa Toner Dolumu basit bir iş değildir. Muhakkak profesyonel bir ekip tarafından yapılmalı ve teslim alınmalıdır