×

 

Bilgisayar TamiriLaptop TamiriBilgisayar Servisi sayfasına hoş geldiniz!

Papel bilişim ?

Papel Bilişim, İstanbul Bilgisayar Servisi  olarak, başarıyı ve kaliteyi kendine misyon belirlemiş, sektörde deneyimli ve tecrübeli çalışanlarımızla, sektörde İstanbul Bilgisayar Tamiri çatısı altında istanbul da 2014’den beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren, bugüne dek bir çok kurumsal veya bireysel kullanıcılara çözüm ortağı olmuş, müşteri odaklı çalışan bir bilişim firmasıdır..
Perpa Laptop Servisi olarak tüm Bilgisayar Kullanıcılarının tamir, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar temiminde en kaliteli hizmeti vermekte olan profesyonel ekip. Konularında uzman ve tecrübeli teknik ekibimizle sizlere en hızlı şekilde hizmet verebilmek için arızalı bilgisayarlarınız veya donanımınıza doğru teşhisi koyarak gerekli bilgiyi vermektedir.
Ücretsiz bilgisayar arıza tespiti yapılmakta ve müşteri onayı alındıktan hemen sonra Bilgisayar onarımına geçilmektedir. Bilgisayar servis sürecimiz ise üründeki arızanın durum ve ciddiyetine göre genellikle 1 ile 2 iş günü arasında değişmektedir.
Tamamı profesyonel kadromuz ile Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamiri, Bilgisayar Servisi, için teknik servis hizmeti veriyoruz.
Aynı zamanda MacBook modelleri için tamir hizmetleri hakkında detaylı bilgiyi bu sayfada bulabilirsiniz.
Üstelik ücretsiz arıza tespiti farkı ile hizmetinizdeyiz!
Bilgisayar Tamiri, Laptop Tamiri, Bilgisayar Servisi, olarak tüm sorunlarınızı GARANTİLİ olarak çözüyoruz.

Firmamız tarafından hem şirketler hem de ev kullanıcılarına yönelik bilgisayar ve notebook teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal (Anakart, ekran kartı, bilgisayar ekranı, bilgisayar harddiski vb) yada yazılımsal (işletim sisteminin çökmesi-bozulması, virüs bulaşması, sisteminizin yavaş çalışması vb) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada Papel Bilişim Bilgisayar servisi tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi (upgrade) gibi işlemleri kapsamaktadır.
Teknik servisimizde garantide olan ve garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış her marka ve model bilgisayar tamiri yapılmaktadır. Buna ek olarak bilgisayarınızda oluşabilecek tüm yazılımsal sorunlara, hem yerinde hem de teknik servis merkezimizde destek vermekteyiz.
ve yedek parçası konusunda tam donanımlı olan firmamız, İstanbul dışı müşterilerine de tüm arızalı teknolojik cihazlarınızı bizimle iletişme geçerek dilerseniz kargo ile dilerseniz mağazamıza getirerek bize ulaştırabilirsiniz…
Bilgisayar Servisi
Yıllardır laptop ve bilgisayar bakım, onarım ve tamir işleriyle meşgul olan firmamız, kaliteli yedek parça tedarik imkanı sayesinde laptop cihazlarınızın model ve markasına uygun ürünler kullanarak, tamir işlerini yerine getirmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı garanti dışı kalan veya garanti süresi dolan laptop tamiri cihazlarınızın markası ve modeline bakmadan, doğru ve uzun vadeli çözümler üreten firmamız, bilgisayar cihazlarınızın eski performansına kavuşmasını sağlıyor. iphone tamiri
Masa lambası

DETAYLARINI UNUTMAYIN?

Sony Playstation 2 Servisi

SONY PLAYSTATION 2

SONY PLAYSTATION TAMİRİ VE TEKNİK SERVİSİ
DESTEK
Sony Playstation 2 Servisi

SONY PLAYSTATION 3

SONY PLAYSTATION TAMİRİ VE TEKNİK SERVİSİ
DESTEK
Sony Playstation 4 Servisi

SONY PLAYSTATION 4

SONY PLAYSTATION TAMİRİ VE TEKNİK SERVİSİ
DESTEK

SONY PLAYSTATION TAMİRİ VE TEKNİK SERVİSİ

 

Teknoloji alt yapısının gelişmesi ile sinema sektöründe olduğu gibi oyun sektöründe de geniş çaplı gelişmeler yaşamış olup, sektörde farklı oyunlar farklı kalitede hazırlanarak hızlı bir dönüşümün oluşması sağlanmıştır.

Yakın geçmişe kadar atari gibi oyunlar ve türevlerinin kullanıcılar ile buluşurken sektörde 3D yazılımları ile 3 boyutlu hd ekranların sağlandığı muhteşem görüntü sunan playstation oyunları adını verdiğimiz oyunları hayatımıza girmesine sebep olmuştur. Birçok oyun türünün kaliteli bir görüntü ile fonksiyonel olarak oynanmasını sağlayan bu cihazlarda dijital cihazlar konumunda bulunduğundan zaman zaman sık kullanım ya da herhangi bir sebepten dolayı arıza oluşabilmektedir.

Playstation cihazları çalışma sürecinin sekmeye uğraması ya da aniden oluşan cihaz problemlerine karşı playstation tamiri yapılarak arıza nedeni ortadan kaldırılmaktadır. Playstation cihazlarında sık karşılaşılan bazı problemler bulunmaktadır. Yaygın olarak görülen playstation sorunlarından birkaçı ise konsol arızası ve playstation sarı, kırmızı ve mavi ışık arızası olarak bilinen arıza çeşitleridir.

 

Bu arızalar sık karşılaşılan bir durum olup, bu kategorinin dışında da farklı arızaların oluşması muhtemel bir durumdur. Hangi arıza çeşidi olursa olsun playstation arızaları mutlaka deneyimli eller tarafından kontrol edilerek tamir sürecine alınmalıdır.

Playstation cihazı sorununu kendi başına çözme olasılığınız bulunmamaktadır. Cihaz kompleks bir yapıma sahip olduğundan deneyimli firmalar tarafından kurulumu ve arıza onarımı yapılmaktadır. Bu nedenle profesyonel hizmet sunan bir firma ile anlaşma sağlamanız kaliteli bir hizmet almanızı sağlayacaktır. Kompleks bir yazılıma sahip olan playstation cihazı işlevini yerine getirmediği durumlarda tüm arızaların onarımı yapıldığı gibi aynı zamanda playstation tamiri sırasında oyun yükleme, ana kart tamiri, oyun girişleri, lens tamiri ya da oyun takas gibi seçenekleri hizmetini de sağlayabilirsiniz. Farklı bir hizmet sağlamak için firma personeli ile iletişim halinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Playstation tamiri adına anlaşma sağlanan firmanın mutlaka güvenilir olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Güvenilir firmaların birçoğu hizmetlerin tamamını kaliteli bir süreçten geçirmektedir. Aksi hallerde dolandırıcı olarak sektörde faaliyet gösteren kişiler tarafından cihazına zarar verilmesinin yanında finansal olarak da zarara uğrama olasılığınız bulunabilmektedir.

Playstation Tamiri

Ps 3 konsollarında en sık karşılaşılan hatalardan birisi olan kırmızı ışık hatası, İstanbul Okmeydanı Perpa'da hizmet veren firmamız tarafından olarak Bga makineleri ve uzman teknik ekibimiz tarafından % 100 garantili olarak tamir edilmektedir. Kırmızı ışık tamiri de diğer playstation hataları gibi uzmanlık isteyen bir iştir ve mutlaka işinde ehil kişiler tarafından yapılmalıdır. Konsol bir kez açıldıysa ve uzman kişiler tarafından yeterli ve gerekli işlem uygulanmadığında konsolun garantili olarak yapılması bazen mümkün olmamaktadır. Bu yüzden gözünüz gibi sevdiğiniz ve keyifli vakitler geçirdiğiniz playstation konsolunuzu emin ellere teslim etmeye mutlaka özen göstermelisiniz.

İstanbul’da Papel Bilişim olarak Hizmetleri olarak yıllardır her türlü arızanın tamirini hızlı ve % 100 garantili olarak gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayan firmamız, sizlere de garantili olarak Ps 3 kırmızı ışık tamiri hizmeti vermekten büyük mutluluk duyacaktır.

 

Firmamıza başka illerden de tavsiye üzerine ulaşan müşterilerimize hizmet vermek için hizmet bölgesini tüm ülkeye yayan firmamız, diğer illerimizde bulunan müşterilerimize de kargo ile tamir ve bakım hizmetlerini ulaştırmaktadır. Bu yüzden kırmızı ışık hatası aldığınızda vakit kaybetmeden firmamıza telefon yoluyla ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

 

Ps 3 sarı ışık tamiri hizmeti alabileceğiniz güvenilir bir firma mı arıyorsunuz? O zaman doğru adrestesiniz! Neden mi? Çünkü; yıllardır playstation tamir, bakım ve yedek parça hizmetleri veriyoruz. Tüm tamir hizmetlerimizi Bga makineleri ve uzman teknik kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda en iyi fiyat garantisi ve % 100 garantili olarak tamir hizmeti sunuyoruz. Tüm bu ayrıcalıklı hizmetlerimizin yanında Türkiye geneline her türlü tamir, bakım ve yedek parça hizmetlerimizi ulaştırıyoruz. Evet; işimizde iddialıyız!

Çünkü; bir playstation kullanıcısının tüm ihtiyaç ve taleplerine fazlasıyla cevap verebilecek, alt yapı, donanım ve hizmet kalitesine sahibiz! Eğer siz de sarı ışık hatası ile karşılaştıysanız, vakit kaybetmeden ve işin ehli olmayan firmalara konsolunuzu teslim etmeden firmamıza ulaşın ve konsolunuzu emin ellere teslim edin. Playstation tamiri elektronik uzmanlığı isteyen bir iştir ve ancak uzman eller tarafından yapıldığında garantili olarak tamir edilebilir. Bu yüzden sarı ışık hatası ve diğer hatalar ile karşılaşıldığında konsolun tekrar kullanılabilmesi için mutlaka güvenilir firmalara ulaşmak gerekmektedir. Siz de firmamıza telefon yoluyla ulaşın ve firma yetkililerimizden nasıl bir yol izlemeniz gerektiği ile ilgili bilgi alarak, konsolunuzu tekrar güvenle kullanma şansını yakalayın.

- PS3 KIRMIZI VE SARI IŞIK ARIZASI- TÜM SOKET GİRİŞİ ARIZALARI
- PROGRAMSAL ARIZALAR
- HDD ARIZASI
- LENS ARIZASI
- HDMI ARIZASI
- POWER ARIZASI
- UPDATE
- PS3 HDD
- PS3 GÖZ DEĞİŞİMİ
- PS3 OYUN YÜKLEME
- PS3 LENS
- PS3 TAMİRİ
- DOWNGRADE
- OYUN YÜKLEME
- Playstation Kırmızı Işık Tamiri
- Playstation Sarı Işık Tamiri

Playstation 3 kırmızı ışık ve sarı ışık arızaları
Playstation 3 soket ve giriş arızaları
Playstation 3 program arızaları
Playstation 3 harddisk (Hdd) arızaları
Playstation 3 HDMI arızası
Playstation 3 güç (Power) arızaları
Playstation 3 sürüm yükseltme(Upgrade)
Playstation 3 sürüm düşürme(Downgrade)
Playstation 3 kol (Joystick) tamiri
Playstation 3 göz değişimi
Playstation 3 chipset arızaları
Playstation 3 işlemci arızaları

ÜST Call Now ButtonHEMEN ARA Monster Laptop Kasa menteşe Okmeydanı Bilgisayar Servisi Laptop Servisi Asus Bilgisayar Ekran değişimi Asus Laptop Ekran Değişimi Asus K555 Menteşe Tamiri Perpa Bilgisayar Servisi Asus Laptop Servisi Dell Laptop Servisi Acer Laptop Servisi Monster Laptop Servisi Laptop Kasa Menteşe Tamiri Apple Laptop Servisi Surface Laptop Servisi Acer Format atma Perpa Yazıcı Servisi Notebook Tamiri Bilgisayar Tamiri Bilgisayar anakart onarımı Anakart Tamiri Laptop Ekran Değişimi Bilgisayar Ekran Tamiri Notebook Sıvı teması Format atma Laptop şarj Soketi Tamiri Laptop Ekran Değişimi Laptop klavye değişimi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Asus x553 laptop şarj Soketi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Laptop Servisi Notebook tamiri