Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi Tamiri

Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi Tamiri


Şarj Soketi Nedir ?

Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi Tamiri ve servisi alanında uzmanlaşmıştır. Servisimizde yapılan işlemler garantili ve uygun fiyat garantilidir. Servisimiz tamir ve servis hizmetinin dışında siz değerli müşterilerimize yedek parça hizmeti sağlamaktadır.

  Şarj soketi adaptörden almış olduğu enerjiyi bilgisayarın çalışması ve bataryanın dolması için kullanan bir geçiş noktasıdır. Şarj Soketi yapısı ve konumu itibariyle önemli bir laptop parçasıdır. Tüm laptopların Şarj Soketleri aynı değildir, modeline göre değişiklik gösteren soketin arızalanması durumunda bilgisayarı kullanmanız söz konusu değildir. Temassızlık ve kesinti yapan şarj soketi onarılması gerekmektedir, yoksa ileride daha masraflı arızalara yol açabilirler. Şarj Soketinin bozulmasıyla birlikte bataryanın pili bitti andan itibaren bilgisayar enerji alamadığı için açılmaz. Anakart üzerine tümleşik olarak bulunan şarj soketlerinin değişimi servisimizde garantili olarak yaklaşık 2 saat içerisinde değiştirilir. Zamandan kazanmak adına tüm Laptop Şarj Soketleri yedek parçaları servisimiz stoklarında bulunmaktadır.

Şarj Soketi Neden Kırılır ?

Bazı Şarj Soketi arızaları kullanıcı hatasından kaynaklanabilir. Şarj adaptörü bilgisayara takılırken zorlanırsa veya çıkarılırken çekiştirilirse, şarj soketinin yapısı bozulabilir. Zamanla iğne uçları kırılır veya sabit yuvasında genişleme meydana gelebilir. Zamanında müdahale ile onarılmazsa anakart arızlarına yol açabilir. Bu nedenle önemli bir arızadır.

Perpa Laptop Servisi Olarak Şarj Soketi değişimlerini profesyonel teknisyenlerimizle ve orjinal Şarj Soketleri kullanarak garantili olarak hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tüm Notebook Modellerinin orjinal ve muadil yedek parçaları servisimiz stoklarında bulunmaktadır.


Şarj Soketi Nasıl Bozulur Belirtileri Nelerdir ?

 • Şarj soket yuvasında temassızlık ve genişleme meydana gelir,
 • Şarj almadığı durumlarda bataryanın dolumu mümkün olmaz,
 • Laptop bataryasını ve anakartını bozabilir,
 • Adaptör takma çıkarma işlemlerinde kıvılcım çıkartabilir,
 • Tamamen bozulduğunda bilgisayar enerji alamaz ve açılmaz.

Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi Tamiri arızaları nelerdir?

Laptop Şarj Almıyor Sorununa sebep olan bazı etmenler şunlardır.

1- Laptop Şarj Adaptörü kablosu hareket edince şarj alma kesiliyor (şarj kablosu, adaptör yada Şarj soketi değişimi gerekir) 2- Laptop Pili belirli bir yüzde den sonra dolmuyor. Örneğin %20 den sonra windows güç yönetiminde pil dolumunun yükselmediği gözükür. (pil değişimi gerekir) 3- Laptop Şarj Soketine ucu takıp oynatınca şarj alma kesiliyor. (şarj kablosu, adaptör yada Şarj soketi değişimi gerekir).Sağ sol yapınca şarj kesilmesi oluyordur 4- Adaptör Ucu aşırı ısınma yapıyorsa (şarj kablosu, adaptör yada Şarj soketi değişimi gerekir)

Tüm marka ve model Laptoplarınızın şarj giriş yeri değiştirilmektedir.

Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi Tamiri Ne kadar Sürüyor?

Laptop Servis süresi servisimize ulaştığı andan itibaren 2 saat sonra hazırlanmaktadır. Perpa Asus Laptop Tamiri olarak bütün Asus modelleri için tüm teknik servis hizmetini veriyoruz. Üstelik ücretsiz arıza tespiti farkı ile hizmetinizdeyiz! Perpa Asus Tamiri olarak, Şarj soketi arızası tamiri, onarımı, değişimi ve daha birçok sorununuzu GARANTİLİ olarak çözüyoruz.


Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi için garanti ve işlem süreci ?

Firmamızda yapılan tüm işlemler için 3-6 ay arasında garanti verilmektedir. Laptopunuz servisimize teslim edildiğinde aynı gün içerisinde ÜCRETSİZ arıza tespiti yapılarak tarafınıza bildirilecektir. Onay verdiğiniz takdirde işleme alınıp. Bir sonraki gün teslim edilecektir. Onay vermemeniz halinde hiçbir ücret talep edilmeyecektir.


Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi fiyatı nekadar?

Servisimizde şarj soketi tamir fiyatını lütfen telefonda sorunuz. Laptop marka ve modelinizi servisimize bildirerek net tamir fiyatını alabilirsiniz.


Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi, Arızalı Notebookumu Size Nasıl Ulaştırabilirim?

Perpa Asus Laptop Teknik Servisi, laptoplarınızı bize kargoyla ulaştırabilirsiniz. Ayrıca İstanbul sınırları içerisindeki notebooklarınızı adresinizden teslim alıyoruz. İşlem sonrası geri teslim ediyoruz. Veya bize ulaşın.

Adres: Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat: 13 No: 2108 – Şişli / İstanbul Tel: 0212 210 50 08 Mail: destek@appleperpaservisi.com


Asus laptoplarda genel olarak rastlanılan arızalar:

Asus GL752VW Laptop Anakart Tamiri (Elektirik gelmeme, elektrik kesme, aniden kapanma, görüntü gelmeme vb.) Asus GL752VW Laptop Chip-Chipset-Çip Tamiri (Görüntü Gelmemesi, Görüntü Bozulması, Renklerde Karışma veya Belirli bir süre sonra görüntü gitmesi) Asus GL752VW Laptop Besleme Tamiri (Hiç elektrik gelmemesi, elektirik kesmesi veya kısa devre yapması) Asus GL752VW Laptop Şarj Soketi Tamiri (Temassızlık, gidip gelme, şarj edip etmemesi, adaptörün aşırı ısınması)

Asus GL752VWLaptop Sıvı Teması (Anakart tamiri ve temizliği yapılması gerekmektedir)

Asus GL752VW Laptop Ekran tamiri (Görüntü gelmeme, çizgilenme, renklerin bozulması, slik gelmesi)

Asus GL752VW Laptop Menteşe Tamiri (Menteşe değişimi ve onarımı)

Asus GL752VW Laptop Klavye (Değişimi, Eksik Tuş Tamamlama, Perpa Asus Notebook Klavye Tuşları Tamiri, Yapıştırma ve Değişimi)

Asus GL752VW Laptop Hoparlör (Ses gelmemesi, sesin gelip gitmesi, sesin kısık çıkması veya çızırtılı bozuk çalışması)

Asus GL752VW Laptop Usb Girişleri (Hiç görmemesi, elektrik gelip kesmesi, usb görüp tanımaması)

Asus GL752VW Laptop Kasa Tamiri (Lcdcover veya alt kasanın menteşe yerlerinden kırılması veya çatlaması)


Uyumlu Yedek Parçalar;

 1. Asus GL752VW Adaptör – Şarj Aleti
 2. Asus GL752VW Batarya – Pil
 3. Asus GL752VW Klavye – Tuş Takımı
 4. Asus GL752VW Ekran – Lcd Panel
 5. Asus GL752VW Menteşe Takımı
 6. Asus GL752VW CpuSoğtucu Fan
 7. Asus GL752VW Kasa – LcdCover, Bottom Alt – TouchPad
 8. Asus GL752VW Lcd Data Kablosu apple servisi

  | Bilgisayar TamiriLaptop TamiriBilgisayar Servisi

]]>

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir